Bioretin – komente, mendime. Cili është çmimi? Ku te blej?

[8 - 4.9]
bioretin
Shtesë Bioretin

Bioretin – Përshkrimi i produktit (nga prodhuesi)

Bioretin – përmban një nga antioksidantët më të fortë, duke neutralizuar kështu radikalët e lirë – që ështëdhe shkaku kryesor i plakjes. Bioretin – është një krem inovativ, që ka në përbërje vajin e Arganit dhe të avokados me veti shëruese për lëkurën, vitamina dhe acid hialuronik, ushqen dhe ripërtërin shtresat e thella të lëkurës, stimulon në mënyrë të ndjeshme rritjen e indeve epiteliale.

  • Ripërtërin qelizat “e fjetura”;
  • Rikthimin e qelizave të dëmtuara;
  • Rigjenerimi i qelizave të shëndetshme.
Është pranuar botërisht, se ekziston vetëm një shenjë e plakjes –ato janë rrudhat. Por ju e dini që rrudhat janë vetëm gjysma e së keqes
Është pranuar botërisht, se ekziston vetëm një shenjë e plakjes –ato janë rrudhat. Por ju e dini që rrudhat janë vetëm gjysma e së keqes

Komentet dhe rishikim rreth këtij produkti

“Paketa mberriti pas 5 ditesh. Dhe mami im filloi menjehere perdorimin. Une e dija se si duhej aplikuar. Sigurisht nuk pati muzike, terapi me arome dhe nje karrige luksoze kozmetike. Por Bioretin veproi po aq mire edhe pa to. Pas 12 ditesh mamaja ime dukej 15 vjet me e re. Cdo dite morri me shume se nje vit me vete!!”

“Në qoftë se unë do të isha në vendin e kozmetologes tuaj, sigurisht që do të përpiqesha t`ju ofroja maksimumin e asaj që unë mund të di dhe të asaj që disponon sot teknologjia e bukurisë: botox, plazmolifting, mbushësit etj. Por si njeri, si femër, unë e kuptoj që me Bioretin , të gjitha këto proçedura mund të shtyhen minimalisht edhe për 6 vjet.”

“E konfirmoj! Ky krem kundra anti-age eshte shume efektiv. Rrudhat e vogla zhduken pa lene gjurme.”

Përbërësit Bioretin

Acidi Hyaluronik, Vaji i Arganës, Glicerinë, Vaji i Avokados. Bioretin- është një “koktej” mbresëlënës për korrigjimin e mbulesës nasolabiale dhe rrudhave midis vetullave.

Ekspertët mendojnë nga interneti

Pas 40 vjetësh, rigjenerimi i qelizave fillon të ngadalësohet Ka gjithnjë e më shumë rrudha, lëkura humbet elasticitetin e saj, kurse konturet e fytyrës bëhen më pak të dallueshme. Trajtimi revolucionar anti-plakje Bioretin është projektuar posaçërisht për t`u kujdesur për një lëkurë të plakur.

Ndalon ndarjen e kolagjenit, me fjalë të tjera, lufton plakjen me metodën e mbrojtjes së qelizave nga shkatërrimi. Stimulon qarkullimin në limfë duke eleminuar në këtë mënyrë ënjtjen, “qeskat poshtë syve” dhe duke zvogëluar rrathët e zinj nën sy. Forcon strukturën e lëkurës, forcon sipërfaqen e lëkurës, ovalitetin e fytyrës, dhe kjo për shkak të prodhimit natyral të kolagjenit dhe elastinës. Në të gjitha sallonet prestigjoze të bukurisë kanë kohë tashmë që përdorin Bioretin. Një procedurë pastrimi, masazhi fytyre dhe aplikim kremi kushton rreth 80$

Çmimi dhe oferta më e lirë. Ku te blej?

Produkti shitet në internet. Ju nuk paguani asgjë deri në momentin që merrni produktin.

Blej origjinale: Bioretin lirë. Shkoni në këtë dyqan >

Price is in the range of: 4990ALL – 5190ALL

 Informacioni i produktit është nga prodhuesi. Nëse jeni i sëmurë tani, konsultohuni me mjekun apo farmacistin tuaj. Efekti i përdorimit të këtij produkti (Bioretin) mund të ndryshojë, në varësi të personit. Ky është një shtojcë, jo droga. Kjo faqe interneti nuk është përgjegjëse për produktin ose dorëzimin.
Ne gëzojmë pazarin tuaj!
Autori i rishikimit: Carlo, Ann
Opinionet nga: facebook, twitter

shitësi: AdCombo, Source: Wikipedia, Adcombo, thebiorecin. com